Konsultant techniczny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, globalnej organizacji z branży medycznej z oddziałami w Polsce, poszukujemy obecnie Konsultanta IT, odpowiedzialnego za konfiguracje specjalistycznych oprogramowań medycznych oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna organizacja z branży medycznej z oddziałem lokalnym w Polsce. Oferując innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowania między innymi w najnowocześniejszych systemach medycznych, przyczyniają się zarówno do rozwoju badań naukowych, jak i rozwoju diagnostyki medycznej. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Konsultanta IT, który odpowiedzialny będzie za konfiguracje specjalistycznych oprogramowań medycznych oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i administrowanie urządzeniami medycznymi i niemedycznymi oraz specjalistycznym oprogramowaniem medycznym,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz zapewnianie wsparcia dla Klientów,
  • Doradztwo w zakresie wyboru oferowanych rozwiązań,
  • Uczestnictwo w rozmowach z biznesem, prowadzenie projektów,
  • Współpraca z przedstawicielami działów handlowych.

Poszukujemy kandydatów z różnych lokalizacji.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej w dniach niewymagających podróżowania.

Profil kandydata

Doświadczenie techniczne:

  • Doświadczenie w administracji systemami RDBMS (MS SQL/Oracle) oraz umiejętność budowania zapytań SQL,
  • Praktyczna znajomość protokołów TCP/IP, DNS (znajomość protokołów HL7, DICOM jest mile widziane),
  • Znajomość technologii sieciowych (m.in. typy urządzeń, rodzaje okablowania, topologie sieci, protokoły),
  • Umiejętność konfigurowania serwerów, pamięci masowych, stacji roboczych i peryferii sieciowych,
  • Mile widziana znajomość urządzeń z branży audiowizualnej, np. przełączniki, skalery wideo, konwertery itp.

Inne pożądane umiejętności:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do częstych podróży na terenie całego kraju,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta/kontakcie z biznesem.

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Praca w rozwijającej się, globalnej firmie,
  • Samodzielna rola w prestiżowym dziale,
  • Ciekawe wyzwania,
  • Szereg szkoleń zagranicznych,
  • Możliwości rozwoju w strukturze firmy,
  • Samochód służbowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page