Konsultant Integrator Systemów IT

e-Xim IT S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta ds. Wdrożeń narzędzi wspierających integrację systemów klasy Enterprise.

Zakres obowiązków:

  • Instalacja, konfiguracja, wdrażanie oprogramowania
  • Prowadzenie prezentacji technicznych dla Klientów
  • Dzielenie się wiedzą w formie warsztatów i szkoleń
  • Wsparcie rozwoju systemów

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Możliwości rozwoju
  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymywaniu oprogramowania klasy Enterprise - min. 2 lata
  • Znajomość interfejsów SOAP/REST, zagadnień w zakresie integracji aplikacji
  • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień w zakresie zarządzania danymi testowymi
  • Znajomość produktów firmy CA Technologies, IBM, HP

Prezentacja firmy

Firma wdrożeniowa, dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie zar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premie projektowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy