Konsultant Infolinii

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym klientem jest grupa kapitałowa zbudowana przez doświadczone osoby z branży finansowej. W ramach obecnych usług oferuje swoim klientom profesjonalne wsparcie w uzyskaniu należnej kwoty odszkodowania – od ubezpieczycieli i od linii lotniczych. Firma jest na etapie intensywnego rozwoju, w związku z czym zakres oferowanych usług będzie stale rozszerzany. Instytucję tworzy zespół ekspertów i osób z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu nowoczesnych rozwiązań dla klientów oraz doświadczonych prawników, stanowiących gwarancję skuteczności i jakości obsługi.

Aktualnie poszukujemy osób do objęcia stanowiska:

Konsultant InfoliniiMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów,
  • Odpowiadanie na zapytania oraz rozwiązywanie problemów Klientów,
  • Wstępna weryfikacja Klientów oraz przekazywanie spraw do działu prawnego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na Infolinii,
  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów,
  • Komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Szkolenie z produktów i procesów,
  • Ciekawą pracę w nowym, budującym się zespole,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz realne perspektywy rozwoju,
  • Przyjazny zespół nastawiony na współpracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.