Konsultant II linii wsparcia

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kwalifikacja i akceptacja zgłoszeń do realizacji w oparciu o zapisy umowne (kontakt z klientem i I linią wsparcia w oparciu o system do obsługi zgłoszeń)
  • Rozwiązywanie zgłoszeń w reżimie SLA
  • Koordynację i monitoring rozwiązywania zgłoszeń wymagających przygotowania poprawek

Wymagania:

  • Zaangażowanie, otwartość, dociekliwość i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność myślenia analitycznego i szybkiego znajdowania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w rygorystycznych ramach czasowych
  • Znajomość Windows i pakietu Office
  • Kultura osobista

Mile widziane:

  • Znajomość systemów do obsługi zgłoszeń
  • Doświadczenie w pracy na call center lub II linii wsparcia
  • Znajomość podstaw MS SQL

Oferujemy:

  • Pracę w dużym projekcie
  • Wsparcie merytoryczne i możliwość uczenia się od zespołu z wieloletnim doświadczeniem
  • Pracę w stałych godzinach 8-16
  • Formę zatrudnienia: umowę o pracę/ B2B
  • Dostęp do benefitów dodatkowych

Numer ref. KLW/014/KGŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials