Młodszy Tester aplikacji IT / Obsługa Klienta

Trimtab Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Informacja o firmie:

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań wspomagających zarządzanie procesami biznesowymi. Budujemy własne systemy, platformę klasy Business Process Management (BPM), dedykowane portale i rozwiązania mobilne.

Miejsce pracy:

Warszawa

Zadania

  • Wsparcie kluczowego Klienta w obszarze jego produktów
  • Zarządzanie incydentami i zgłoszeniami Klientów (telefoniczne i e-mailowe)
  • Komunikacja z Klientem poprzez infolinię i system ticketowy
  • Wykonywanie testów aplikacji i raportowanie wykrytych błędów
  • Wsparcie Zespołu w bieżących pracach

Wymagania

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętności pracy w Zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Podejmowanie inicjatyw
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne godziny pracy (praca zmianowa i weekendowa)
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość poszerzenia wiedzy i rozwijania umiejętności (rozwój w kierunku Młodszego wdrożeniowca)
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting