Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta w druk24h

G&G Studio Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• obsługa klientów poprzez odbieranie połączeń przychodzących
• udzielanie informacji na temat świadczonych usług
• udzielanie informacji na temat realizacji zleceń
• przekierowywanie połączeń do poszczególnych działów
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

Oferujemy:

• umowę o pracę po okresie próbnym
• cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kompetencji

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• miły głos i poprawna dykcja
• cierpliwość i pozytywne nastawienie
• komunikatywność
• umiejętność obsługi komputera
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
• gotowość do pracy zmianowej w przedziałach godzinowych 7.00 – 21.00
od poniedziałku do piątku
• mile widziana znajomość branży poligraficznej

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca dla studenta