Konsultant ds. rekrutacji

Asistwork Sp z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Znajomość technik rekrutacyjnych, w tym prowadzenia wywiadów i selekcji kandydatów
  • Samodzielność, dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy