Konsultant ds. Rekrutacji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Konsultant ds. RekrutacjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • pozyskiwanie kandydatów na rynku z wykorzystaniem różnych źródeł – tradycyjnych i bezpośrednich, w tym Direct i Executive Search
  • redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych, monitorowanie i uzupełnianie elektronicznej bazy kandydatów
  • przygotowywanie raportów dotyczących profili kandydatów
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - Direct/Executive Search
  • znajomość specyfiky pracy w firmie doradztwa personalnego
  • posługiwanie się językiem angielskim min. na poziomie B2
  • nastawienie na realizację celu i samodzielność
  • chęć pracy w dynamicznym otoczeniu rynkowym i otwartość na nowe wyzwania każdego dnia

Oferujemy:

  • wsparcie, mnóstwo uśmiechów na korytarzu oraz pakiet szkoleń
  • możliwość udziału w ciekawych projektach dla prestiżowych Klientów
  • możliwość uczenia się od najlepszych w branży
  • fajne benefity i motywujący system premiowy
  • elastyczne formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.