Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/06/2018.

Konsultant ds. nieruchomości

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie najemców dla powierzchni magazynowych i przemysłowych, budowanie relacji z Klientem, reprezentowanie Klientów w rozmowach z przyszłymi i aktualnymi najemcami, prowadzenie negocjacji dotyczących umów i warunków finansowych, współpracę z zespołem realizującym projekt (architekci, prawnicy, technicy).

Nasz Klient Zapewnia:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, przy prestiżowych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania w strukturach firmy
  • realny wpływ na rozwój i kształtowanie nowego działu
  • pakiet benefitów

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • min. 1 rok doświadczenia związanego z najmem powierzchni magazynowych
  • dobrą znajomość rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych
  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne lub prawnicze
  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Miejsce pracy / Location Warszawa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena