Konsultant ds. Cybersecurity

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Konsultant ds. CybersecurityMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie testów bezpieczeństwa aplikacji, produktów i platform
  • Analiza i definiowanie wymagań bezpieczeństwa aplikacji
  • Analiza kodu źródłowego aplikacji
  • Projektowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów bezpieczeństwa IT
  • Przygotowywanie raportów bezpieczeństwa, współpraca z programistami

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień cyberbezpieczeństwa i cyberataków
  • Znajomość środowisk chmurowych (Azure/AWS)
  • Certyfikaty poświadczające wiedzę i umiejętności (m.in. ASCP, OSCE, SANS, GPEN/GXPN,GWAPT,eWPT)
  • Znajomość technologii sieciowych (z naciskiem na bezpieczeństwo sieci)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux/Unix,Windows
  • Doświadczenie w pracy Pentestera
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (40%-50% czasu pracy)

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań bezpieczeństwa IT
  • Międzynarodowe szkolenia (USA) i zdobycie kluczowych na rynku certyfikatów
  • Możliwość wyjazdu na projekty zagraniczne
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe, vouchery lunchowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.