Konsultant ds. certyfikacji LEED

Go4Energy

Warszawa, mazowieckie

Go4Energy

Od: Go4Energy
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Współpraca z asesorem LEED AP, Generalnym Wykonawcą i podwykonawcami w zakresie certyfikacji LEED
- Opracowanie dokumentów na cele certyfikacji LEED (w języku angielskim)
- Sprawdzanie dokumentacji pod względem wymogów certyfikacji (np. dotyczącej wybranych materiałów budowlanych i wykończeniowych)
- Przeprowadzanie inspekcji na placu budowy pod względem wymogów certyfikacji
- Raportowanie na potrzeby certyfikatu LEED
- Koordynacja przepływu informacji oraz gromadzenie dokumentacji

Kogo szukamy - wymagania:
- Absolwent studiów Magisterskich Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Inżynierii Lądowej lub Architektury
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Obsługa programów – AutoCAD, pakiet Office
- Komunikatywność, samodzielność, dokładność

Mile widziane:
- Znajomość procesu certyfikacji budynków w systemie LEED
- Doświadczenie/praktyki na budowie
- Znajomość procesu projektowego i wykonawczego
- Znajomość instalacyjnych systemów budynkowych, np. HVAC

Oferujemy:
- Pracę w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy
- Szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
- Współpracę z największymi firmami sektora budowlanego
- Pracę przy renomowanych i prestiżowych projektach

CV aby mogły być rozpatrywane i przechowywane przez nas powinny zawierać klauzulę:

- „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz.U. z 1997, nr133,poz 883).”
- „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Go4Energy moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dodatkowo wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych zawartych w ofercie pracy w bazie rekrutacyjnej administrowanej przez Go4Energy w przypadku zawarcia w nich danych w zakresie szerszym niż wymagany przepisami Kodeksu pracy oraz w sytuacji, gdy kandydat chce, aby dane zostały umieszczone w bazie rekrutacyjnej.”

Go4Energy