Konsultant ds. Centrów Usług Wspólnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Na zlecenie jednej z największych globalnych firm konsultingowych poszukujemy osób z doświadczeniem w SSC, BPO lub CoE na stanowisko:

Konsultant ds. Centrów Usług WspólnychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań dot. centralizacji procesów biznesowych oraz tworzenia i zarządzania centrami usług wspólnych
  • udział w reorganizacji działów finansowych oraz analiza i optymalizacja procesów finansowych
  • analizy efektywności organizacyjnej przedsiębiorstw
  • współtworzenie raportów, opracowań, artykułów dotyczących sektora usług biznesowych w Polsce i na świecie
  • wsparcie w opracowywaniu nowych produktów i usług oraz procesie sprzedażowym
  • pomoc merytoryczna dla młodszych konsultantów i praktykantów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w centrum usług wspólnych (SSC), BPO, Centre of Expertise/Excellence lub przy projektach centralizacji i transformacji procesów finansowo-księgowych
  • doświadczenie w zakresie analizy procesów oraz tworzenia dokumentacji procesowej
  • doświadczenie w migracji procesów do centrów usług wspólnych lub centrów kompetencji
  • znajomość rachunkowości zarządczej i finansowej
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w realizacji projektów w ramach kilkuosobowych zespołów
  • umiejętność analizy i syntezy, kreatywność i zdolność do wypracowywania niestandardowych rozwiązań
  • wykształcenie wyższe, preferowane finansowe, ekonomiczne, techniczne lub matematyczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem i premią roczną uzależnioną od wyników
  • szkolenia zawodowe i możliwość szybkiego, wszechstronnego rozwoju
  • współpraca z wieloma wiodącymi firmami z branży SSC/BPO
  • liczne benefity pracownicze, w tym m.in. ubezpieczenie na życie, kafeteria MyBenefit etc.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.