Konstruktor elektronik / Programista C/C++

Elektrometal-Energetyka SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

Tworzenie i rozwój oprogramowania niskopoziomowego na mikrokontrolery
Uczestnictwo w projektowaniu, uruchamianiu i testowaniu układów prototypowych
Testowanie tworzonego oprogramowania
Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
Rozwiazywanie problemów technicznych
Sporadyczne wyjazdy serwisowe
Wykonywanie pozostałych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)
Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość i doświadczenie zawodowe w programowaniu w językach C i C++
Samodzielność w rozwiazywaniu problemów
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi oraz lutowania
Znajomość języka angielskiego angielskiego pozwalająca na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Stabilność zatrudnienia
Pracę w dynamicznym zespole
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Atrakcyjny system wynagradzania
Prywatna opieka zdrowotna, kata multisport
Dodatkowe zajęcia z lektorem języka angielskiego w ramach zespołu działu rozwoju

Prezentacja firmy

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA dostarcza rozwiązania dla elektroenergetyki.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP