Oferta wyróżniona

Konserwator - Złota Rączka

Warszawa, mazowieckie

Ochrona Juwentus

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • usuwanie usterek wynikających z bieżącej eksploatacji nieruchomości (siedziba firmy ul. Poloneza)
  • wykonywanie drobnych napraw stolarskich, ślusarskich i remontowych
  • utrzymanie dobrego stanu technicznego powierzonego obiektu
  • wykonywanie bieżących oraz zleconych napraw budowlanych
  • praca w zespole utrzymania technicznego złożonego z kilku osób

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w technicznym utrzymaniu nieruchomości mile widziane
  • umiejętność wykonywania prac budowlanych (malowanie, tynki itp.)
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • dobra organizacja i chęci do pracy

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

Firma zajmuje się ochroną mienia. Poszukujemy pracowników ochrony jak i biurowych w... Warszawie oraz oddziałach w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Zakopanem.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Inne