Kierownika Działu Aptecznego

HRBC GROUP SP. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego klienta, jednego ze światowych liderów w produkcji nowoczesnych i innowacyjnych terapii leczniczych, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Kierownik Działu Aptecznego

Miejsce pracy: Warszawa

To stanowisko jest dla Ciebie jeżeli:

• Masz doświadczenie w zarządzaniu jako KAM dla Sieci Aptecznych w firmach OTC.

• Masz zbudowane kontakty biznesowe z kadrą zarządzającą sieci aptecznych oraz pracownikami decydującymi o zamówieniach.

• Planujesz swój rozwój zawodowy w kierunku zarządzania Zespołem Sprzedaży i Promocji skierowanej do Aptek i Sieci Aptecznych w branży farmaceutycznej OTC / Consumer Health / RX Care .

Oferujemy:

• Rozwój zawodowy w obszarze nowych kompetencji; Zarządzanie Zdalnym Zespołem Aptecznym

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie

• Samodzielne stanowisko pozwalające na wykorzystanie zdobytego doświadczenia

• Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, prywatne ubezpieczenie medyczne

• Niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon)

• Realizację zadań dla rozpoznawalnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pełne i profesjonalne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy

• Pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy oraz praca w terenie / praca hybrydowa tradycyjno-zdalna

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydatów:

• Umiejętności zarządzania zespołem, oceniania i rozliczania z osiąganych wyników (coaching, mentoring)

• Umiejętności przygotowywania wdrażania i nadzorowania systemu premiowego dedykowanego do Zespołu Aptecznego Telemarketerów

• Zorientowania na cel, strategicznego myślenia i konsekwencji w działaniu

• Zdolności interpersonalnych oraz wysokiej kultury osobistej

• Zaangażowania, kreatywności i umiejętności budowania przyjaznej atmosfery pracy

• Znajomości Excela i umiejętności pracy z bazami danych

• Kompetencje sprzedaży i promocji telefonicznej potwierdzone doświadczeniami w branży

• Zdolności negocjacyjnych (udokumentowanych)

• Etyczna postawa, zaangażowanie, ambicja wysoka motywacja do pracy w stresie i pod presją

• Znajomości systemów telefonicznych / tele-marketerskich central telefonicznych - mile widziana

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, prywatne ubezpieczenie medyczne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Sprzedaż - Account Management

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy