Kierownik Zmiany w Restauracji Pizza Hut - Warszawa Puławska

mazowieckie

Pizza Hut

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

• Prowadzenie zmian w restauracji
• Analiza wyników oraz wybranych kategorii kosztowych, związanych z produktami oraz prawidłowym funkcjonowaniem restauracji
• Zapewnianie Gościom 100% satysfakcji - poprzez dostarczanie produktów o jak najwyższej jakości oraz wyjątkowego poziomu obsługi
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę
• Motywowanie i docenianie pracowników, aby osiągali jak najlepsze wyniki

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy z Klientem (najlepiej w branży gastronomicznej)
• Dobra organizacja pracy
• Nastawienie na naukę oraz ciągły rozwój zawodowy i osobisty
• Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu

Nasza Obietnica:

• Profesjonalne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska
• Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Wybór dodatkowych bonusów w ramach pakietu benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, vouchery zakupowe i in.)
• Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w bardzo przystępnych cenach
• Praca w energicznym zespole

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU PIZZA HUT!
I ROZWIJAJ SIĘ Z NAMI NA OKRĄGŁO.

AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci... restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks oraz Applebee`s (Stany Zjednoczone) w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture.

Obecnie AmRest zarządza ponad 656 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia blisko 21 tysięcy pracowników AmRest, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie. Zapraszamy do naszych restauracji, aby zasmakować gościnności AmRest.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia