Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Kierownik Zespołu

Warszawa, mazowieckie

MH Warszawa Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy:  Warszawa
Wynagrodzenie:  6 - 8 tys. zł

Zadania:

  • współtworzenie, zarządzanie oraz szkolenie zespołu odpowiedzialnego za obsługę klientów
  • rekrutacja i wdrożenie nowych pracowników na stanowisko agenta nieruchomości
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, negocjacji
  • organizacja i nadzorowanie pracy zespołu
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnie z obowiązującymi standardami
  • monitorowanie rynku nieruchomości
  • nadzór nad realizacją budżetu
  • nadzór nad realizacją transakcji

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub predyspozycji menedżerskich
  • rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
  • umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i zespołu
  • samodzielności, operatywności i odpowiedzialności w realizacji zadań
  • wysokiej motywacji w osiąganiu celów
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako doradca nieruchomości
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • stałą współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji
  • szkolenia branżowe przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje menedżerskie
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników zespołu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

W związku z dalszym rozwojem struktur Działu Sprzedaży Nieruchomości poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku

MH Warszawa Sp. z o.o. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości.... Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa 78 biur nieruchomości i ponad 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na ryku nieruchomości.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Edukacja / Szkolenia , Praca Human Resources