Kierownik Zespołu Sprzedaży

FIVESTAR TECH

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy Partnerów w biznesie, a nie Pracowników - partnerów się wspiera, a pracowników nadzoruje

Czy możesz o sobie powiedzieć, że...

  • Sprzedaż to Twoja pasja
  • Umiesz sprzedać siebie i produkt, który masz do zaoferowania
  • W świecie biznesu czujesz się jak ryba w wodzie
  • Ze swoim podwładnym potrafisz stworzyć zgrany tandem
  • Życie jest dla Ciebie pełne wyzwań, a nie przeszkód
  • Najważniejsze jest dla Ciebie zwycięstwo końcowe, a nie dobry wynik na półmetku
  • A do tego jesteś pracowity, energiczny i masz poczucie humoru…

To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem na Kierownika Sprzedaży w naszej firmie

Oferujemy:

  • Udział w unikatowym międzynarodowym projekcie sprzedażowym przełomowym dla polskiego rynku
  • Szefa z pasją i głową pełną nowych, ale też i sprawdzonych pomysłów
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole skoncentrowanym na efektywności i jakości w oparciu o kulturę start-up
  • Wsparcie na każdym etapie kariery - nigdy nie zostajesz sam
  • Masę ekstremalnych wyzwań – nie ma czasu na nudę i wyczekiwanie godziny wyjścia z pracy !
  • Unikalną atmosferę pracy opartą na SZACUNKU i indywidualnym podejściu do potrzeb i możliwości każdego pracownika
  • Samodzielną organizację własnej pracy
  • Klarowne zasady rozliczania i nagradzania za wyniki
  • Podstawa + Wynagrodzenie Zmienne zależne od rezultatów
  • Szereg benefitów pracowniczych (opiekę medyczną, Karta Multisport itd.)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i społeczne
  • Doskonałe umiejętności planowania
  • Duch przedsiębiorczości

Zakres obowiązków:

  • Motywowanie i dbanie o stały rozwój podległych sił sprzedaży
  • Aktywny udział w procesach szkoleniowych i ‘’training on the job’’ – tworzysz z Klientem zgrany tandem przez cały okres pracy
  • Praca oparta na Aktywnościach
  • Rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży

Prezentacja firmy

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi