Kierownik Zakupów

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta znanej i stabilnej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierownik ZakupówMiejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • stworzenie procedur i zasad funkcjonowania działu zakupów
  • zapewnienie efektywnego procesu zakupu materiałów
  • tworzenie i realizacja polityki zakupowej spółki
  • analiza ofert handlowych
  • rozwijanie współpracy z dostawcami
  • akceptowanie wniosków zakupowych
  • negocjowanie stawek
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień
  • prowadzenie przetargów
  • analiza wydatków firmy pod kątem ich optymalizacji
  • nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji
  • wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • bardzo dobrej znajomości Ms Excel
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu
  • umiejętności budowania zespołu i zarządzania grupą podległych pracowników
  • umiejętności podejmowania decyzji i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Nasz Klient oferuje:
  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nastawionej na sukces organizacji
  • pełny pakiet benefitów dodatkowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.