Kierownik Zakładu Betoniarskiego

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Zakładu Betoniarskiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie trzema zakładami produkcyjnymi na terenie Warszawy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest uznany producent wysokojakościowych cementów, betonów towarowych i produktów specjalnych, mających zastosowanie w różnych obszarach budownictwa. Organizacja należy do międzynarodowej, włoskiej grupy i posiada zakłady w 14 krajach oraz zatrudnia ponad 10 000 pracowników na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Optymalizacja kosztów produkcji,
  • Przygotowanie i organizacja produkcji zgodnie z planem produkcji,
  • Zarządzanie produkcją i kilkunastoosobowym zespołem pracowników,
  • Zapewnienie ciągłości pracy zakładu produkcyjnego oraz właściwej jakości wytwarzanego produktu,
  • Zapewnienie ciągłości dostaw surowców i sprawności maszyn i urządzeń,
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,
  • Współudział w zakresie działań inwestycyjnych w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy, ulepszania technologii i racjonalizacji produkcji,
  • Monitorowanie rynku i działań firm konkurencyjnych,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz.

Profil kandydata

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych związanych z zarządzaniem ludźmi, procesami i logistyką w zakładzie produkcyjnym,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników oraz umiejętność komunikacji,
  • Umiejętność organizowania, koordynowania i kontrolowania procesu produkcji,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju,
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
  • Samodzielność i konsekwencja w podejmowaniu decyzji,
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego wraz z premią menadżerską oraz samochodem służbowym,
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy,
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych i poziomych struktur w Polsce lub na świecie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page