Kierownik Techniczny Objektu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: 0049506

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • bieżące zapewnienie utrzymania ruchu dla obiektów typu chłodnie, mroźnie oraz powierzchnie biurowe (obiekty w 3 lokalizacjach w Polsce pracujące w systemie 24/7),
  • zarządzanie flotą wózków widłowych niezbędną do realizacji podstawowej działalności firmy
  • koordynacja pracy zespołu pracowników działu technicznego (elektromechanicy oraz technicy utrzymania ruchu)
  • bieżące wsparcie techniczne Site Managerów w przypadku zgłoszeń szkód/uszkodzeń infrastruktury obiektów - nadzór nad bieżącymi naprawami, modyfikacjami infrastruktury itp.
  • nadzór nad prawidłową i terminową realizacją przeglądów obiektów budowalnych, instalacji oraz wyposażenia obiektów magazynowych wymaganych prawem
  • zapewnienie ciągłości dostaw mediów niezbędnych do funkcjonowania obiektów poprzez stały monitoring warunków umów z dostawcami
  • tworzenie, planowanie oraz bieżąca kontrola budżetu i wydatków
  • weryfikacja i akceptowanie faktur kosztowych, w tym weryfikacja zasadności powstałych kosztów
  • prowadzenie procesów kontraktacji w tym: poszukiwanie i współpraca z podwykonawcami, zbieranie ofert oraz negocjowanie ich warunków, weryfikacja i kontrola ich wykonania oraz terminowości zgodnie z potrzebami firmy
  • zapewnienie organizacji procesów technicznych dla nowych projektów, w tym dla nowych obiektów budowlanych typu mroźnie, jak również dla mniejszych projektów odpowiadających potrzebom klientów
  • udział w procesach postępowań odszkodowawczych
  • powadzenie spraw formalno-prawnych dotyczących funkcjonowania obiektów firmy
  • prowadzenie dokumentacji technicznej dla wszystkich projektów technicznych w firmie
  • raportowanie wewnątrz struktur firmy w języku angielskim

Oczekiwania:

  • doświadczenie 3 lata na podobnym stanowisku w organizacji o rozproszonej strukturze, mile widziane w chłodnictwie/mroźnictwie
  • wykształcenie wyższe inżynieryjne, mile widziane: budownictwo
  • praktyczna dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu nowych inwestycji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz doświadczenie w praktycznym jej sporządzaniu
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem technicznym
  • zdolność do podejmowania decyzji pod presją czasu
  • nastawienie na realizację celów
  • determinacja w dążeniu do celu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do podróży służbowych
  • gotowość do odbywania podróży służbowych oraz wprowadzania nowych rozwiązań i poszukiwania optymalizacji

Oferta:

  • pracę w międzynarodowej firmie logistycznej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód)
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, PPK, Multisport / karnety do kina

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570