Kierownik Techniczny (Centrum Handlowe) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru zarządzania nieruchomościami, na jedno z największych centrów handlowych w Warszawie, poszukajmy osoby na stanowisko:

Kierownik Techniczny (Centrum Handlowe)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Obsługa, konserwacja, bieżące naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych ciepłowniczych, wentylacyjnych, chłodniczych, wodno-kanalizacyjnych
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych i montażowych
  • Rozwiązywanie problemów natury technicznej
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów dla obiektu
  • Zarządzanie podległym zespołem techników
  • Ustalanie grafików pracy
  • Reprezentowanie firmy  wobec właścciela nieruchomości w sprawach bieżących dotyczących świadczenia usług
  • Przygotowanie planu napraw, konserwacji, itp.

Wymagadnia:

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Wykształcenie techniczne,
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem centrów handlowych
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z Klientem
  • Znajomość budowy i obsługi instalacji/urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, niskoprądowych, hydraulicznych
  • Uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń min. Gr. I do 1 kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Sprawnej obsługi komputera

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, w gronie wykwalifikowanej kadry
  • Rozwinięty system szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.