Kierownik Techniczno-Handlowy (branża telekomunikacyjna/elektroniczna)

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Dla Naszego Klienta dostarczającego kompleksowe usługi i produkty z zakresu elektroniki i telekomunikacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Techniczno-Handlowy

(branża telekomunikacyjna/elektroniczna)

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i promocja sprzętu oferowanego przez Firmę;
  • Odpowiedzialność za obroty w Regionie Centralnym;
  • Odpowiedzialność za terminowe płatności Klientów;
  • Codzienna współpraca z Product Managerem, działem handlowym oraz innymi działami w Firmie;
  • Przygotowywanie ofert handlowych, dokumentacji technicznej; raportów;
  • Udział w spotkaniach branżowych;
  • Docelowo odpowiedzialność za własny zespół sprzedażowy;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Premia roczna;
  • Szkolenia wprowadzające oraz w razie potrzeby;
  • Pakiet medyczny;
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy);
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w pokrewnej branży;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętności techniczne i wiedza z zakresu elektroniki i telekomunikacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi;
  • Umiejętność przekazywania wiedzy;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Samodzielność i aktywne podejście do powierzonych zadań,
  • Wysoka kultura osobista; asertywność oraz motywacja do pracy i rozwoju;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
  • Prawo jazdy kat. B;

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta