Kierownik Sprzedaży (TSL)

Polska Centralna, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Polska Centralna
NR REF.: 1123777

Naszym klientem jest duża firma logistyczna, dla której szukamy Kierownika Sprzedaży. Miejsce pracy - Warszawa.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kreowanie strategii sprzedaży i zbudowanie struktur sprzedażowych. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie efektywne zarządzanie grupą sprzedażową w celu realizacji planów dotyczących pozyskiwania nowych klientów i rozwijania istniejącej bazy klientów Firmy. Ponadto udział w negocjacjach biznesowych z klientami firmy, budowanie trwałych relacji biznesowych. Wdrażanie strategii sprzedaży poprzez wyznaczanie celów, kontrolowanie działań, ustalanie wyników i koordynowanie pracy przedstawicieli handlowych.

Szukamy osoby posiadającej wykształcenie wyższe, która ma doświadczenie w sprzedaży B2B ze sprawdzonymi wynikami. Wymagana jest umiejętności sprzedaży i negocjacji, zdolność do podejmowania dobrych decyzji biznesowych oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Zapraszamy do aplikowania osoby komunikatywne, zorientowane na cele, energiczne, chcące objąć samodzielne stanowisko i mieć realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. W związku z charakterem pracy oraz częstymi podróżami służbowymi niezbędne jest posiadanie prawa jazdy kat. B. Niezbędna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz znajomość pakietu MS Office.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Zakupy / Zaopatrzenie