ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • Atrakcyjne zniżki na produkty

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży retail
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania i motywowania zespołu
  • Umiejętność pracy na wskaźnikach i wytrwałości w realizacji celów sprzedażowych
  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie sklepem
  • Komunikatywna znajomości j. angielskiego
  • Zainteresowanie modą
  • Optymizm i pozytywna energia
  • Proaktywność i dynamika w działaniu

Zadania:

  • Kompleksowa organizacja pracy sklepu i realizacja planów sprzedażowych
  • Zarządzanie podległym zespołem, motywowanie i szkolenie pracowników
  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta, aktywny udział w procesie sprzedaży
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów i procedur
  • Sporządzanie grafików
  • Dzielenie się optymizmem, uśmiechem i pasją do mody z zespołem i klientami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials