Kierownik Sklepu

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail posiadająca sieć sklepów  ze zróżnicowanym asortymentem. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Sklepu do  zarządzania flagowym sklepem w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie poprzez przykład, kreowanie pozytywnej atmosfery i budowanie zaangażowania w zespole
  • Rozwój i ocena pracowników
  • Odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta oraz realizację celów biznesowych
  • Aktywna obsługa klienta oraz sprzedaż produktów- zorientowanie na klienta i jego potrzeby
  • Kreowanie lokalnych inicjatywych mających na celu kształtowanie pozytywnego wizeruku sklepu a także realizację założeń budżetowych
  • Praca na wskaźnikach biznesowych, analiza realizacji celów
  • Organizacja pracy w sklepie pod kątem czasu pracy, optymalizacji dostaw, inwentaryzacji, obsługi kasy a także dbania o część gastronomiczną

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem zdobyte w firmach retail
  • Silna orientacja na cel, motywacja i umiejętność pracy pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów
  • Otwartowść do pracy z niejednorodnym asortymentem i dużą rożnorodnością powierzonych zadań
  • Pozytywne nastawienie i duża elastyczność do pracy w dynamicznym środowisku

Nasz klient oferuje:

  • Stabilność i bezpieczeństwo – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego
  • Szacunek i partnerstwo –  elastyczny grafik dopasowany do każdego pracownika
  • Rozwój - możliwość awansu w ramach rekrutacji wewnętrznych w sklepach lub centrali
  • Wyjątkowe prezenty na różne okazje: urodziny, święta, narodziny dziecka lub staż pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną i kartę Multisport,
  • Humor i rozrywkę cykliczne konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne i świetną atmosferę pracy
Devire Devire Devire Devire