Opis stanowiska pracy

SPOŁEM WSS WOLA zatrudni:

Kierowników sklepów

Sprzedawców

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie istniejącej od 150 lat
  • umowa o pracę
  • motywujący system wynagradzania
  • realna możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Fundusz Socjalny /bony świąteczne, grusza, zapomogi, pożyczki/
  • przyjazną atmosferę w pracy

Oferty prosimy składać poprzez przycisk "Aplikuj"

Administratorem danych jest „SPOŁEM” WSS WOLA adres: 01-141 Warszawa, ul. Wolska 84/86). Podanie danych jest dobrowolne, są one wykorzystywane dla celów rekrutacji prowadzonych przez „SPOŁEM” WSS WOLA , na podstawie zgody lub na żądanie Kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. f RODO). Dane mogą być przekazywane podmiotom, z pomocą których „SPOŁEM” WSS WOLA prowadzi rekrutacje. Istnieje możliwość cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Dane przechowywane są do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Pytania dot. dziedziny prywatności w „SPOŁEM” WSS WOLA prosimy kierować pod adres: rodo

Prezentacja firmy

Społem Wola istnieje od ponad 140 lat. W trakcie długoletniej działalno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne