Kierownik Sklepu (biżuteria)

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, producenta luksusowej biżuterii, który rozpoczyna ekspansję w Polsce, poszukujemy osób na stanowisko

Wymagania

Zadania:

- Bezpośrednia obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy

- Aktywny udział w przygotowaniu oraz realizacji akcji promujących markę

- Sprzedaż produktów luksusowych i realizacja planów sprzedażowych

- Wsparcie zespołu w obsłudze klienta

- Dbanie o odpowiedni kontakt z Klientami

- Dbałość o porządek i estetykę w punkcie sprzedaży

- Bezpośredni kontakt z siedzibą w Rumunii

Wymagamy:

- Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w retail (bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży biżuterii)

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Doświadczenie w motywowaniu zespołu i budowaniu pozytywnych relacji

- Zdolność do wyznaczania oraz realizacji celów,

- Umiejętność budowania relacji z Klientem poprzez aktywną obsługę,

- Umiejętność planowania pracy własnej i podległego zespołu,

- Wysoką kultura osobista,

-Chęć rozwoju oraz proaktywność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 7000 zł brutto

-Możliwość dołączenia do nowych struktur

-Realny wpływ na kształt organizacji

- Miejsce pracy: Galeria Mokotów

- Samodzielność w działaniu

- Zagraniczne szkolenia, w tym to pierwsze, prawie miesięczne w Rumunii

-Tworzenie nowego brandu na polskim rynku

-Szybki proces rekrutacji

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 7.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Zakupy / Zaopatrzenie