Kierownik Serwisu Gwarancyjnego

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest  Ogólnopolski Generalny Wykonawca specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym. W związku z realizacją nowych inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Kierownika Serwisu Gwarancyjnego

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i nadzór nad Działem Serwisu Gwarancyjnego, planowanie budżetu i harmonogramu pracy zespołu jak również rozliczanie napraw gwarancyjnych, nadzór nad dokumentacją. Ponadto, do zakresu obowiązków będzie należało reprezentowanie Firmy w kontaktach oraz udział w negocjacjach i mediacjach z Kontrahentami i Inwestorem. Osoba zatrudniona będzie również odpowiadała za doradztwo przy opracowywaniu przyszłych inwestycji, a także za analizowanie danych dotyczących usterkowości i jakości wykonywanych usług gwarancyjnych.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wieloletnie doświadczenie w na podobnym stanowisku w Generalnym Wykonawstwie
  • Doświadczenie w budowaniu oraz prowadzeniu zespołu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane budowlane, ekonomiczne)
  • Znajomość prawa budowlanego oraz konsumenckiego
  • Dobrą organizacje czasu pracy i umiejętności analitycznych

Nasz Klient Zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie w strukturach Generalnego Wykonawcy
  • Możliwość rozwoju umiejętności organizowania i kierowania pracą zespołu
  • Niezbędne narzędzie pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena