KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

INSTAL - LUBLIN S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Miejsce pracy: inwestycje INSTAL-LUBLIN Sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Sporządzanie harmonogramu oraz analiza postępu wykonywanych prac
  • Sporządzanie i analiza dokumentacji technicznej
  • Monitorowanie kosztów budowy
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Podwykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych
  • Uprawnienia do kierowania robotami branży sanitarnej warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy