Kierownik Robót - rekrutacja online

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w zakresie technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadowej zarówno dla przedsiębiorstw komunalnych, energetyki, jak i przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik RobótMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • praca na budowie przy realizacji infrastruktury i różnego rodzaju obiektów związanych z zakresem działalności firmy;
  • nadzór, organizacja i koordynacja pracowników czy podwykonawców na terenie budowy;
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami, wymaganiami inwestora oraz budżetem i harmonogramem budowy;
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji odbiorowej;
  • współpracowanie z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym oraz przedstawicielami podwykonawców;
  • sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • przygotowywanie harmonogramów oraz preliminarzy dla różnych etapów budowy;
  • nadzór na pracami podwykonawców pod względem zarówno ilościowym, jak i jakościowym.

WYMAGAMY:

  • wykształcenia wyższego budowlanego;
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • mile widziane doświadczenie przy budowaniu obiektów infrastruktury sanitarnej (tj. oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, obiekty hydrotechniczne);
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń wydane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa (lub na podstawie przepisów prawa obowiązujących wcześniej);
  • praktycznej znajomości prawa budowlanego;
  • prawa jazdy kat. B;
  • biegłej znajomości obsługi komputera (w szczególności programy AutoCad/MS Project);
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • samodzielności, zaangażowania oraz zorganizowania.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej stabilną sytuacje na rynku;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach;
  • konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo atrakcyjny system premiowy;
  • pakiet benefitów;
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie