Kierownik Robót - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w zakresie technologii uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadowej zarówno dla przedsiębiorstw komunalnych, energetyki, jak i przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik RobótMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • praca na budowie przy realizacji infrastruktury i różnego rodzaju obiektów związanych z zakresem działalności firmy;
  • nadzór, organizacja i koordynacja pracowników czy podwykonawców na terenie budowy;
  • kontrola zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną, przepisami, wymaganiami inwestora oraz budżetem i harmonogramem budowy;
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji odbiorowej;
  • współpracowanie z przedstawicielami Inwestora/Zamawiającego, nadzorem projektowym oraz przedstawicielami podwykonawców;
  • sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • przygotowywanie harmonogramów oraz preliminarzy dla różnych etapów budowy;
  • nadzór na pracami podwykonawców pod względem zarówno ilościowym, jak i jakościowym.

WYMAGAMY:

  • wykształcenia wyższego budowlanego;
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Kierownika Robót w branży konstrukcyjno-budowlanej;
  • mile widziane doświadczenie przy budowaniu obiektów infrastruktury sanitarnej (tj. oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, obiekty hydrotechniczne);
  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń wydane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa (lub na podstawie przepisów prawa obowiązujących wcześniej);
  • praktycznej znajomości prawa budowlanego;
  • prawa jazdy kat. B;
  • biegłej znajomości obsługi komputera (w szczególności programy AutoCad/MS Project);
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • samodzielności, zaangażowania oraz zorganizowania.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej stabilną sytuacje na rynku;
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy i uczestniczenia w ciekawych inwestycjach;
  • konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo atrakcyjny system premiowy;
  • pakiet benefitów;
  • niezbędne narzędzia adekwatne do pełnionej funkcji;
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.