Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz doświadczenie w zakresie prowadzenia prac drogowych, dobrze czujesz się w analizach umów, jesteś nastawiony na realizacje celu i poszukujesz pracy stacjonarnej- ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jeden z największych Generalnych Wykonawców, który w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje osób które będą odpowiedzialne za prowadzenie porealizacyjnej obsługi projektów.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Kierowanie pracami działu w zakresie operacyjnym, technicznym i finansowym,
  • Udział w procesie wyszukiwania i negocjacji z podwykonawcami,
  • Prowadzenie uzgodnień z zamawiającym,
  • Analiza budżetu i harmonogramu prac,
  • Analiza dokumentacji kontraktowej i po-wykonawczej,
  • sporadyczne jednodniowe wyjazdy w delegacje ( 1-2 dni w tygodniu)

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają wykształcenie wyższe techniczne,
  • Posiadają uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów budowlanych na stanowisku Kierownika Robót / Kierownika Budowy
  • znają lokalny rynek dostawców i podwykonawców,
  • Doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, bardzo atrakcyjny system premiowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy ( min. samochód).

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Energetyka