Kierownik Robót Elektrycznych

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • koordynowanie prac prowadzonych na terenie nieruchomości komercyjnych w Warszawie i okolicach
  • obecność na etapie projektowania oraz wyszukiwania odpowiednich dostawców
  • wstępna analiza cen i ofert
  • współpraca z działem projektowym
  • nadzorowanie oraz odbiór prac
  • współpraca z klientem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość branży i specyfiki nieruchomości komercyjnych
  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych
  • znajomość programów Norma, AutoCad
  • samodzielność
  • umiejetność komunikowania się i budowania relacji
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • system premiowy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.