Kierownik Robót Elektrycznych

AWE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych (sygnalizacji świetlnych, oświetlenia ulicznego, elektroenergetyki) w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
• kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
• koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
• przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
• opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie,
• wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót.
• Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót
• Organizowanie oraz nadzorowanie pracy firm podwykonawczych.
• Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej.
• Weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej.
• Prowadzenie dokumentacji budowy.
• Sporządzanie harmonogramów robót.
• Udział w naradach koordynacyjnych na budowie

Wymagania

• studia wyższe techniczne,
• posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
• mile widziane 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Elektrycznych
• doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
• znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
• dobra znajomość obsługi MS Office,
• komunikatywność,
• umiejętność współpracy w zespole,
• skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Projektowanie, budowa, remonty, modernizacje:<br/>- sygnalizacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
wg. umowy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy