Kierownik Robót Elektrycznych / Elektroenergetycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy Generalnego Wykonawstwa, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Elektrycznych / ElektroenergetycznychMiejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad robotami elektrycznymi i elektroenergetycznymi na powierzonej budowie;
  • Organizowanie, nadzorowanie i kontrolowanie prac pracowników własnych oraz firm podwykonawczych;
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora / nadzoru inwestorskiego;
  • Wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac;
  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o jakość prac na budowie;
  • Raportowanie postępów prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • Minimum 5 lat doświadczenia w nadzorze i prowadzeniu robót budowlanych;
  • Umiejętność obsługi komputera (AUTOCAD, MS PROJECT, MS OFFICE);
  • Wskazane jest doświadczenie przy zrealizowaniu całości budowy lub przebudowy instalacji PV o mocy minimum 100kW na obiekice przemysłowym lub budynku użyteczności publicznej jak również zrealizowaniu robót budowlanych obejmujących budowę lub przebudowę instalacji elektrycznych dla co najmniej 1 obiektu przemysłowego lub budynku użyteczności publicznej o kubaturze co najmniej 30 000 m3 i mocy elektrycznej zapotrzebowanej 2MW;
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient może zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • Pracę na prestiżowym i wieloetapowym projekcie Warszawie, bez konieczności odbywania delegacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.