Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Kierownik Projektu

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy / Location Warszawa

Nasz Klient zapewnia / Our Client offers

Dla naszego klienta, wiodącego Dewelopera mieszkaniowego w związku z przygotowaniami do realizacji nowych inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy. poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Projektu.

Osoba zatrudniona na  stanowisku Kierownika Projektu będzie odpowiedzialna za całościowy nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzeniem inwestycji. Do szczegółowych zadań Kierownika Projektu należy między innymi sporządzanie harmonogramów dla wszystkich etapów procesu budowlanego, przygotowywanie i realizacja przetargów na wybór projektantów i firm wykonawczych, weryfikacja dokumentacji technicznej nieruchomości, uczestniczenie w sporządzaniu estymacji kosztów i przychodów związanych z realizacjami, a także przeprowadzanie audytów projektu. Ponadto będzie pełnił nadzór nad procesem budowlanym ze szczególnym uwzględnieniem budżetu, terminów realizacji i jakości wykonywanych prac. Kierownik Projektu będzie również brał udział w uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji, jak również koordynację robót gwarancyjnych.

Nasz Klient Zapewnia:

  • pracę w wiodącej na rynku polskim firmie deweloperskiej
  • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji dużych projektów
  • elastyczna forma zatrudnienia – kontrakt managerski lub umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • niezbędne narzędzia pracy

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w realizacji dużych projektów mieszkaniowych (po stronie Inwestora)
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • wykształcenie wyższe - budowlane
  • znajomość prawa budowlanego i procesów administracyjnych
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • umiejętność koordynowania zadań i pracy z ludźmi

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena