Kierownik Projektu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy dostarczającej rozwiązania infrastrukturalne poszukujemy:

Kierownik ProjektuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie procesem realizacji projektu w zakresie instalacji elektrycznych w branży inwestycji budowlanych.

  • Koordynowanie i nadzór nad działaniami projektu przez cały okres jego realizacji (koordynacja działań podwykonawców i instalatorów).

  • Bieżącą kontrolę postępu prac w celu utrzymania zgodności projektu z założonym planem.

  • Bieżące zarządzanie zmianami i jakością w projekcie;

  • Analizę ryzyka, opracowanie działań zapobiegawczych i naprawczych, bieżące monitorowanie i kontrolę ryzyka, podejmowanie akcji naprawczych w przypadkach zagrożenia niewłaściwego przebiegu projektu.

  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji z interesariuszami projektu.

  • Współpraca z zagranicą (Niemcy, Anglia).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze elektrotechniki/elektryki/automatyki.
  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu analogicznych projektów w zakresie instalacji elektrycznych.

  • Znajomość UPS i agregatów prądowych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym współpracę zagraniczną.
  • Samodzielność w działaniu.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do nowych wyzwań.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy.

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Pakiet medyczny.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dodatkowe premie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.