Kierownik Projektu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - firmy, która świadczy usługi inżynieryjne, projektowe, doradcze oraz zarządzania projektami - poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ProjektuMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne wykonywanie wycen kosztów prac projektowych;
  • Analiza dokumentacji ofertowo-projektowej oraz zbieranie materiałów niezbędnych do opracowania ofert;
  • Prowadzenie korespondencji i uzgodnień z Podwykonawcami oraz Zleceniodawcami;
  • Samodzielna realizacja projektów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (na kierunku budownictwa);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej przy wycenach oraz w projektowaniu w branży konstrukcyjnej);
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Dokładność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność i wysokie zdolności interpersonalne;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy (tj. laptop i telefon służbowy);
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu sportowego, świadczenia z ZFŚS).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.