Kierownik Projektu Handlowego | Dyrektor ds. Handlowych - Polska

Work Room Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klient z branży IT specjalizującego się w tworzeniu rozwiązań AI dla Centrów Telefoniczne Obsługi Klienta m.in. dla branży bankowości, poszukujemy doświadczonego przedstawiciela handlowego potrafiącego negocjować kontrakty na poziomie właścicielkom.

Wymagania

- kilkuletnie doświadczenie w sprzedażny usług dla bankowości (nie koniecznie IT) 0 warunek konieczny
- doświadczenie w negocjacjach handlowych na najwyższych szczeblach właścicielskich,
- gotowość do częstych podróży służbowych,
- perfekcyjne umiejętności docierania do osób decyzyjnych,

Prezentacja firmy

KRAZ19807 <br/>Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
18 000PLN - 23 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia, prowizja
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse