Kierownik Projektów

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Kierownik Projektów będziesz świadczył usługi u klientów z obszaru bankowości.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów IT
  • Zarządzanie budżetem i ryzykiem w projekcie
  • Kierownie pracami zespołu projektowego
  • Tworzenie dokumentów projektowych
  • Udział w testach i wdrożeniach

Wymagania:

  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w roli Kierownika Projektów
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze bankowości
  • Znajomość narzędzi projektowych (MS Project, Sharepoint)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w roli analityka systemowego oraz w projektach migracji danych

Oferujemy:

  • Umowa B2B, stawka 700-900 zł + VAT / dzień
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Nowoczesne biuro w centrum
  • Opieka medyczna Enelmed
  • 14 dniowy termin płatności
VLOG