Kierownik Projektów IT

VLOG

Warszawa, mazowieckie

VLOG

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie projektów związanych z utrzymaniem, wdrożeniem i rozwojem systemu dla klientów końcowych z rynku finansów (system pisany w Java EE 7, wykorzystuje bazy Oracle)
  • Zarządzanie budżetem, ryzykiem, nadzór nad pracami etc
  • Praca według Prince2, w trakcie transformacji do Agile/Scrum

Wymagania:

  • Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w roli kierownika projektów IT (mile widziane w obszarze finansów, leasingu lub bankowości)
  • Angielski: bardzo dobry w mowie i piśmie – kontakt z PMami/dyrektorami anglojęzycznymi
  • Rozumienie obszaru technicznego i sprawne porozumiewanie się z programistami
  • Inicjatywa, kultura biznesowa, umiejętność komunikowania się i rozumienia potrzeb zarówno klienta zewnętrznego jak i zespołu wytwórczego
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów według Agile, Scrum, Kanban

Oferujemy:

  • Umowa o pracę (12000 zł brutto) lub B2B (15000 zł +VAT)
  • Budżet na szkolenia
  • Przyjazną, otwartą kulturę organizacyjną
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Elastyczne godziny pracy
VLOG