Kierownik Produkcji

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy inżynierskiej z branży obróbki systemów aluminiowych, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizacja, planowanie i zarządzanie działem produkcji oraz kilkuosobowym zespołem.
  • Kierowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zadań produkcyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej produkowanych elementów.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych.
  • Nadzór nad procesami zlecanymi podwykonawcom.
  • Poszukiwanie i wprowadzanie zmian w rozwiązaniach konstrukcyjnych w istniejących produktach w celu poprawy jakości i redukcji kosztów.
  • Nadzór i kontrola funkcjonowania maszyn i urządzeń.
  • Zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z ilościowymi i jakościowymi wymaganiami klientów.
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu sprawnej komplementacji zamówień i dostaw.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub pokrewnej.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych (obróbka aluminium) oraz produkcyjnych.
  • Znajomość maszyn do obróbki aluminium oraz umiejętność pracy na centrach obróbczych CNC.
  • Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna, znajomość rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość AutoCad,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność budowania struktur, zespołów i procesów produkcyjnych.
  • Umiejętność realizacji wyznaczonych celów poprzez samodzielne działania.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach oraz realny wpływ na rozwój organizacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole o wysokich kompetencjach.
  • Wysoki poziom decyzyjności.
  • Opieka medyczna oraz karta Multisport.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji