Kierownik Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, rozwojowej firmy inżynierskiej z branży obróbki systemów aluminiowych, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy:

Kierownik ProdukcjiMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Organizacja, planowanie i zarządzanie rozwijającym się działem produkcji oraz kilkuosobowym zespołem;
  • Kierowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zadań produkcyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej produkowanych elementów;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Nadzór nad procesami zlecanymi podwykonawcom;
  • Poszukiwanie i wprowadzanie zmian w rozwiązaniach konstrukcyjnych w istniejących produktach w celu poprawy jakości i redukcji kosztów;
  • Nadzór i kontrola funkcjonowania maszyn i urządzeń;
  • Zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z ilościowymi i jakościowymi wymaganiami klientów;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w celu sprawnej komplementacji zamówień i dostaw.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub pokrewnej;
  • Wykształcenie techniczne;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technologicznych (obróbka aluminium) oraz produkcyjnych;
  • Znajomość maszyn do obróbki aluminium lub metali oraz umiejętność pracy na centrach obróbczych CNC;
  • Zdolności konstrukcyjne, wyobraźnia przestrzenna, znajomość rysunku technicznego;
  • Mile widziana znajomość AutoCad;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność budowania struktur, zespołów i procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność realizacji wyznaczonych celów poprzez samodzielne działania.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach oraz realny wpływ na rozwój organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole o wysokich kompetencjach;
  • Wysoki poziom decyzyjności;
  • Opieka medyczna oraz karta Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.