Kierownik produkcji (m/k)

Trenkwalder Polska

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • opracowywanie i monitorowanie wskaźników produkcyjnych,
  • zapewnienie zgodności procesów i sprzętu z wymaganiami prawnymi, BHP, GMP, ISO,
  • udział w opracowywaniu strategii zakładu i tworzenie zgodnej z nią strategii działu,
  • planowanie i realizacja budżetu operacyjnego,
  • planowanie i realizacje budżetu inwestycyjnego,
  • współpraca w tworzeniu i wdrażanie rozwiązań z obszaru Lean Manufacturing,
  • wdrażanie najnowszych rozwiązań technologicznych, prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej,
  • organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem pracowników.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria chemiczna, zarządzanie produkcją, mechaniczne),
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w tym 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej lub farmaceutycznej,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, w firmach posiadających szerokie portfolio produktów,
  • praktyczna umiejętność zarzadzania projektami/ zespołami projektowymi,
  • praktyczna wiedza z zakresu narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, TPM, Visual Managament),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność konstruowania i zarzadzania budżetami,
  • praktyczna znajomość prawa pracy, zasad BHP oraz GMP,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • otwartość na zmiany,
  • postawa proaktywna, zorientowana na wynik i realizacje założonych celów,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • możliwości ciągłego rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.