Kierownik/ Manager Sklepu

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, który planuję otworzyć sklep w Ptak Outlet,
poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko:

Wymagania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (uzależniony od wyników sklepu).
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań.
  • Stały kontakt z Klientami oraz pracownikami firmy w języku angielskim.
  • Szkolenia produktowe.
  • Możliwość kształtowania nowego brandu na polskim rynku modowym,
  • Możliwość zbudowania własnego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja pracy w sklepie zgodnie ze standardami.
  • Tworzenie grafików zespołu.
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu.
  • Bieżąca obsługa klientów sklepu.
  • Dbanie o porządek oraz ekspozycję w sklepie.
  • Rekrutację oraz wdrożenie nowego personelu.
  • Dbanie o wyniki sprzedażowe.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sklepie odzieżowym.
  • Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy z damską modą.
  • Doświadczenie w pracy z klientem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Dostępność do pracy również w weekendy.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Obsługa klienta