Kierownik Laboratorium Analitycznego

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1152399

Obowiązki:
  • Organizacja pracy podległego zespołu z zapewnieniem wymagań GMP i wewnętrznych procedur.
  • Współpraca z innymi komórkami w celu terminowej realizacji zadań Zakładu Jakości
  • Przeprowadzanie rozwoju i walidacji metod analitycznych oraz walidacji czyszczenia
  • Raportowanie wyników poza specyfikacją i nietypowych wraz z przeprowadzeniem postępowania wyjaśniającego
  • Realizacja działań korygujących wynikających z audytów wewnętrznych i inspekcji
  • Udział w zespołach walidacyjnych jako wsparcie merytoryczne
  • Zapewnienie cGMP i zgodności regulacyjnych dla procesów wytwarzania substancji aktywnych i wyrobów leczniczych
  • Przygotowanie podległego obszarów do inspekcji i audytów
  • Uczestnictwo w inspekcjach krajowych i zagranicznych
  • Optymalizacja i doskonalenie procesów uwzględniających wymagania jakościowe, GMP i narzędzia informatyczne.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i P.Poż oraz higieny farmaceutycznej
Oczekujemy:
  • co najmniej 5-letniego doświadczenia w przemyśle farmaceutycznym, w działach rozwoju, kontroli jakości;
  • doświadczenia w kierowaniu zespołem i organizacji pracy;
  • znajomości rozwoju i walidacji metod analitycznych;
  • znajomości wymagań ICH, GMP i prawa farmaceutycznego z praktycznym jego zastosowaniem;
  • doświadczenia w prowadzeniu audytów i inspekcjach;
  • wykształcenia w dziedzinie chemii, farmacji lub pokrewnych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland