Kierownik Kontrolingu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby, która ma solidne doświadczenie w obszarze kontrolingu (najlepiej w firmie o profilu produkcyjnym) i chciałaby rozwijać się w kierunku zarządzania zespołem.

Raportowanie do grupy w języku angielskim.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjno-handlowej, poszukujemy osobę na Stanowisko Kierownika Kontrolingu (m/f)

Miejsce pracy: Warszawa (zachodnia część)

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kontroling finansowy oraz analizę projektów inwestycyjnych
  • Wsparcie i nadzorowanie pracą 3-osobowego zespołu
  • Przygotowywanie budżetu rocznego (również analiza jego realizacji) oraz prognoz
  • Raportowanie do Zarządu oraz Grupy ( w języku angielskim)
  • Sporządzanie analiz finansowych
  • Współpraca z Działem Księgowości
  • Współpraca z audytem
  • Udział w dodatkowych projektach na poziomie lokalnym/globalnym

Profil kandydata

  • Solidne doświadczenie w obszarze finansowym w międzynarodowej firmie lub w audycie (znajomość branży produkcyjnej będzie dużym atutem)
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP
  • Skrupulatność i terminowość
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (C1)
  • Komunikatywność, otwartość

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji swoich pomysłów
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i realizacji ambitnych projektów
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet benefitów pozapłacowych obejmujący m.in. fundusz socjalny, opiekę medyczną w MEDICOVER, ubezpieczenie grupowe
  • praca modelu hybrydowym
  • samochód służbowy oraz bezpłatny parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page