Kierownik Kontrolingu Finansowego

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za nadzorowanie pracy kilkuosobowego zespołu oraz bezpośrednią współpracę z Dyrektorem Finansowym. Z uwagi na specyfikę struktury organizacyjnej oraz charakter biznesu, główne zadania Kierownika Kontrolingu będą koncentrowały się na nadzorowaniu finansów spółek projektowych, zarządzaniu płynnością finansową grupy kapitałowej oraz raportowaniu finansowym (zgodnie z MSSF).

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna spółka z branży nieruchomości.

Jest to duża szansa dla kandydatów z poziomu doświadczonego / Starszego Kontrolera Finansowego, którzy chcieliby zrobić kolejny krok w swojej karierze i wejść na stanowisko menedżerskie. Posiadanie doświadczenia w zarządzaniu zespołem jest bardzo mile widziane, ale niewymagane pod warunkiem spełniania pozostałych oczekiwań.

Idealnym kandydatem jest osoba posiadająca min. 4-letnie doświadczenie w audycie finansowym oraz analogicznie długie doświadczenie po stronie biznesu (kontroling finansowy lub biznesowy) w branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem kontrolingu
  • Koordynacja procesu budżetowania oraz monitorowanie kosztów i przychodów
  • Zarządzanie płynnością finansową grupy kapitałowej
  • Prognozowanie wyników oraz aktualizacja planów
  • Analiza wyników finansowych oraz potencjalnych odchyleń względem planów i budżetu
  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz rekomendacji dla Zarządu
  • Sporządzanie jednostkowych oraz skonsolidowanych sprawozdań finansowych (MSSF)
  • Współpraca z zespołem księgowości oraz doradcami podatkowymi oraz audytorami
  • Udział w procesie oceny rentowności nowych inwestycji
  • Wsparcie Dyrektora Finansowego w zakresie pozyskiwania finansowania
  • Optymalizacja procesów raportowania oraz wdrażanie nowych narzędzi analitycznych

Profil kandydata

  • Min. 8-letnie doświadczenie w finansach (preferowanie połączenie doświadczenia w audycie finansowym oraz kontrolingu w branży nieruchomości lub spółce deweloperskiej)
  • Mile widziany uzyskany tytuł ACCA / CIMA / biegłego rewidenta
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie dużym atutem
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość MSSF
  • Wysokie zdolności prezentacyjne oraz analityczne
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premia roczna uzależniona od realizacji celów
  • Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywata opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Owoce w biurze
  • Nowoczesne biuro w Centrum
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page