Kierownik Kontroli Jakości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z sektora spożywczego poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Kontroli Jakości. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za jeden z obszarów produkcyjnych od strony jakościowej zarządzając jednocześnie grupą kontrolerów jakości/laborantów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z sektora spożywczego, posiadająca jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie i będąca liderem w swoim obszarze.

Opis stanowiska

* nadzór nad realizacją badań jakościowych surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,
* ocena sensoryczna surowców, półproduktów i wyrobów gotowych,
* monitorowanie zapisów i analiza wyników kontroli,
* zapewnienie prawidłowego działania urządzeń laboratoryjnych,
* koordynacja prac podległego zespołu, motywowanie oraz ocena pracowników,
* prowadzenie szkoleń w zakresie badań jakościowych,
* zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole i współpracy z innymi zespołami.

Profil kandydata

* wykształcenia wyższego na kierunku technologia żywności lub pokrewnym,
* min. 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
* dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego,
* umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* rozwój zawodowy w nowoczesnej organizacji,
* przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy,
* bogaty pakiet socjalny (m.in.prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, system premiowy)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page